IML0205D12
XP PowerXP Power
IML0205D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IML0205D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Podatkovni listi: IML0205D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IML0205D12
Številka dela IML0205D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11549 pcs Podatkovni list IML0205D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.47" H (19.5mm x 9.8mm x 12.0mm)
Serija IML02 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 1470-3669 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 83mA, 83mA