IHA0105S15
XP PowerXP Power
IHA0105S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHA0105S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 1W
Podatkovni listi: IHA0105S15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHA0105S15
Številka dela IHA0105S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13430 pcs Podatkovni list IHA0105S15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 6kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm) Serija IHA01
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tube
Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads Druga imena 1470-3777
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 67mA Aplikacije ITE (Commercial)