IHA0105D12
XP PowerXP Power
IHA0105D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHA0105D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Podatkovni listi: IHA0105D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHA0105D12
Številka dela IHA0105D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10827 pcs Podatkovni list IHA0105D12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 6kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm) Serija IHA01
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tube
Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads Druga imena 1470-3781
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 76% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 42mA, 42mA Aplikacije ITE (Commercial)