ICH5024WS3V3N
XP PowerXP Power
ICH5024WS3V3N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH5024WS3V3N
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Podatkovni listi: ICH5024WS3V3N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ICH5024WS3V3N
Številka dela ICH5024WS3V3N Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 33W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5295 pcs Podatkovni list ICH5024WS3V3N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1500V Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH Moč (Watts) 33W
Pakiranje - Paket / primer Half Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Nadzorne funkcije Enable, Active Low