ICH5024WS3V3
XP PowerXP Power
ICH5024WS3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH5024WS3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Podatkovni listi: ICH5024WS3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ICH5024WS3V3
Številka dela ICH5024WS3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1383 pcs Podatkovni list ICH5024WS3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH Moč (Watts) 33W
Pakiranje Box Paket / primer 9-DIP Module
Druga imena 1470-4357
ICH5024WS3V3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 77%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 10A
Nadzorne funkcije Enable, Active High Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ICH5048S05
ICH5048S05
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 50W
Na zalogi: 1420 pcs
Prenesi: ICH5048S05.pdf
RFQ
ICH5024WS12
ICH5024WS12
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 50W
Na zalogi: 905 pcs
Prenesi: ICH5024WS12.pdf
RFQ
ICH5024WS3V3N
ICH5024WS3V3N
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 33W