ICH5012S3V3
XP PowerXP Power
ICH5012S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH5012S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Podatkovni listi: ICH5012S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ICH5012S3V3
Številka dela ICH5012S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1367 pcs Podatkovni list ICH5012S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH Moč (Watts) 33W
Pakiranje Box Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP
Učinkovitost 78% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Nadzorne funkcije Enable, Active High