ICH5012S2V5N
XP PowerXP Power
ICH5012S2V5N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICH5012S2V5N
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 50W
Podatkovni listi: ICH5012S2V5N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ICH5012S2V5N
Številka dela ICH5012S2V5N Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2780 pcs Podatkovni list ICH5012S2V5N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 2.5V
Napetost - izolacija 1500V Napetost - Vhod (Min) -
Napetost - Vhod (maks.) - Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija ICH Pakiranje -
Paket / primer Half Brick delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost -
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V Tok - izhod (maks.) -