HDS3000PS15
XP PowerXP Power
HDS3000PS15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HDS3000PS15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 3000W
Podatkovni listi: HDS3000PS15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 81 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HDS3000PS15
Številka dela HDS3000PS15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 3000W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81 pcs Podatkovni list HDS3000PS15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 14.41" L x 5.00" W x 5.00" H (366.0mm x 127.0mm x 127.0mm)
Serija HDS3000 Moč (Watts) 3000W
Druga imena 1470-2681 delovna temperatura -20°C ~ 60°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 90% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 200A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 200A Odobritve CB, TUV, UL