HDS1500PS36
XP PowerXP Power
HDS1500PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HDS1500PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 1500W
Podatkovni listi: HDS1500PS36.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 137 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 137 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HDS1500PS36
Številka dela HDS1500PS36 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 36V 1500W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137 pcs Podatkovni list HDS1500PS36.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 12.32" L x 5.00" W x 2.50" H (294.50mm x 127.0mm x 63.5mm)
Serija HDS1500 Moč (Watts) 1500W
Druga imena 1470-2677 delovna temperatura -20°C ~ 60°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 41.7A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 41.7A Odobritve CB, TUV, UL