GCS350PS12
XP PowerXP Power
GCS350PS12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCS350PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 200W
Podatkovni listi: GCS350PS12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 784 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCS350PS12
Številka dela GCS350PS12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 784 pcs Podatkovni list GCS350PS12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Serija GCS Moč (Watts) 200W (350W Forced Air)
Druga imena 1470-3055 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 93% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 16.7A Odobritve CB, CE