GCS250PS24-R
XP PowerXP Power
GCS250PS24-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCS250PS24-R
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 250W
Podatkovni listi: GCS250PS24-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 811 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCS250PS24-R
Številka dela GCS250PS24-R Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 811 pcs Podatkovni list GCS250PS24-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija GCS Moč (Watts) 180W (250W Forced Air)
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 93%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 7.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 7.5A