GCS180PS24
XP PowerXP Power
GCS180PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCS180PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: GCS180PS24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCS180PS24
Številka dela GCS180PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1040 pcs Podatkovni list GCS180PS24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija GCS Moč (Watts) 150W (180W Forced Air)
Druga imena 1470-1331 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 93% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.3A Odobritve CB, CE