GCS150PS48
XP PowerXP Power
GCS150PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GCS150PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 110W
Podatkovni listi: GCS150PS48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GCS150PS48
Številka dela GCS150PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 110W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1238 pcs Podatkovni list GCS150PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija GCS Moč (Watts) 110W (150W Forced Air)
Druga imena 1470-1328 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 93% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.3A Odobritve CB, CE