EML15US03-P
XP PowerXP Power
EML15US03-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EML15US03-P
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
Podatkovni listi: EML15US03-P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EML15US03-P
Številka dela EML15US03-P Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3371 pcs Podatkovni list EML15US03-P.pdf
Utež 0.07 lb (31.75g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 2.44" L x 1.21" W x 0.96" H (62.0mm x 30.7mm x 24.4mm)
Serija EML15 Moč (Watts) 15W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-2606
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 75% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3A Odobritve CE, cULus, TUV