EML15US09-E
XP PowerXP Power
EML15US09-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EML15US09-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 15W
Podatkovni listi: EML15US09-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EML15US09-E
Številka dela EML15US09-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2552 pcs Podatkovni list EML15US09-E.pdf
Utež 0.2 lb (90.72g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.56" L x 1.31" W x 0.96" H (65.0mm x 33.3mm x 24.4mm)
Serija EML15 Moč (Watts) 15W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-2613
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.67A Odobritve CE, cULus, TUV