ECM60US18
XP PowerXP Power
ECM60US18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM60US18
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 18V 59W
Podatkovni listi: ECM60US18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECM60US18
Številka dela ECM60US18 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 18V 59W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1958 pcs Podatkovni list ECM60US18.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 18V
Napetost - izolacija 4000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 59W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 85%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 3.3A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.3A