ECM60US12-C
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM60US12-C
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 60W
Podatkovni listi: ECM60US12-C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECM60US12-C
Številka dela ECM60US12-C Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 60W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1375 pcs Podatkovni list ECM60US12-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Serija ECM
Moč (Watts) 60W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Lastnosti DC Input Capable, PFC, Universal Input
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 5A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5A Odobritve CB, CE, TUV, UL