ECM40UT35
XP PowerXP Power
ECM40UT35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM40UT35
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 3.3V 12V 40W
Podatkovni listi: ECM40UT35.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECM40UT35
Številka dela ECM40UT35 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 3.3V 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2113 pcs Podatkovni list ECM40UT35.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 12V
Napetost - izhod 2 3.3V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 40W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 3
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Lastnosti DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 85%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 3.3V 12V 6A, 1.5A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6A, 1.5A, 500mA