ECM40US48
XP PowerXP Power
ECM40US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM40US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 40W
Podatkovni listi: 1.ECM40US48.pdf2.ECM40US48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECM40US48
Številka dela ECM40US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2949 pcs Podatkovni list 1.ECM40US48.pdf2.ECM40US48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 40W
Druga imena 1470-1237 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 900mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 900mA Odobritve CB, CE