ECM40UD22
XP PowerXP Power
ECM40UD22 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM40UD22
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 15V 40W
Podatkovni listi: 1.ECM40UD22.pdf2.ECM40UD22.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECM40UD22
Številka dela ECM40UD22 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2403 pcs Podatkovni list 1.ECM40UD22.pdf2.ECM40UD22.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 15V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 40W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 85%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 15V 6A, 1.5A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6A, 1.5A