ECM40UD21
XP PowerXP Power
ECM40UD21 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM40UD21
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 12V 40W
Podatkovni listi: 1.ECM40UD21.pdf2.ECM40UD21.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECM40UD21
Številka dela ECM40UD21 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2134 pcs Podatkovni list 1.ECM40UD21.pdf2.ECM40UD21.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 40W
Druga imena 1470-1231 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 12V 6A, 2A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6A, 2A Odobritve CB, CE