ECM140US48
XP PowerXP Power
ECM140US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM140US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 140W
Podatkovni listi: 1.ECM140US48.pdf2.ECM140US48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 863 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 863 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECM140US48
Številka dela ECM140US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 140W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 863 pcs Podatkovni list 1.ECM140US48.pdf2.ECM140US48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.0mm)
Serija ECM Moč (Watts) 140W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 80 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Odobritve CB, CE Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECM14MMAD
ECM14MMAD
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN CARDEDGE MALE 28POS 0.156