ECM140US12
XP PowerXP Power
ECM140US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM140US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 140W
Podatkovni listi: 1.ECM140US12.pdf2.ECM140US12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 849 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 849 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECM140US12
Številka dela ECM140US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 140W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 849 pcs Podatkovni list 1.ECM140US12.pdf2.ECM140US12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.0mm)
Serija ECM Moč (Watts) 140W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 10A 80 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A