ECL25US03-P
XP PowerXP Power
ECL25US03-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL25US03-P
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 25W PCB
Podatkovni listi: ECL25US03-P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECL25US03-P
Številka dela ECL25US03-P Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 25W PCB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2470 pcs Podatkovni list ECL25US03-P.pdf
Utež 0.14 lb (63.5g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 2.96" L x 1.36" W x 1.05" H (75.2mm x 34.6mm x 26.7mm)
Serija ECL Moč (Watts) 25W
Paket / primer 4-DIP Module delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve 1%
Uredba o vrsticah ±0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6A