ECL25US03-E
XP PowerXP Power
ECL25US03-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL25US03-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 25W ENC
Podatkovni listi: ECL25US03-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL25US03-E
Številka dela ECL25US03-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 25W ENC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2255 pcs Podatkovni list ECL25US03-E.pdf
Utež 0.33 lb (149.69g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija ECL Moč (Watts) 25W
Paket / primer 4-DIP Module delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve ±1%
Uredba o vrsticah ±0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6A