ECL15US48-E
XP PowerXP Power
ECL15US48-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL15US48-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 15W ENC
Podatkovni listi: ECL15US48-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECL15US48-E
Številka dela ECL15US48-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 15W ENC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2993 pcs Podatkovni list ECL15US48-E.pdf
Utež 0.2 lb (90.72g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.56" L x 1.31" W x 0.96" H (65.0mm x 33.3mm x 24.4mm)
Serija ECL Moč (Watts) 15W
Paket / primer 4-DIP Module delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve ±1%
Uredba o vrsticah ±0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 320mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 320mA