ECL15US15-S
XP PowerXP Power
ECL15US15-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL15US15-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 15W
Podatkovni listi: ECL15US15-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECL15US15-S
Številka dela ECL15US15-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2198 pcs Podatkovni list ECL15US15-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.30" L x 1.36" W x 1.04" H (84.0mm x 34.5mm x 26.4mm)
Serija ECL Moč (Watts) 15W
Druga imena 1470-1179 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1A Odobritve -