ECL15US03-S
XP PowerXP Power
ECL15US03-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL15US03-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
Podatkovni listi: ECL15US03-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL15US03-S
Številka dela ECL15US03-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2609 pcs Podatkovni list ECL15US03-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serija ECL Moč (Watts) 15W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 75%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3A