ECL15UD03-S
XP PowerXP Power
ECL15UD03-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL15UD03-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 12V 15W
Podatkovni listi: ECL15UD03-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL15UD03-S
Številka dela ECL15UD03-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1830 pcs Podatkovni list ECL15UD03-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.30" L x 1.36" W x 1.04" H (84.0mm x 34.5mm x 26.4mm)
Serija ECL Moč (Watts) 15W
Druga imena 1470-1170 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 81% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 12V 1.5A, 625mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.5A, 625mA Odobritve -