ECL10US03-T
XP PowerXP Power
ECL10US03-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL10US03-T
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
Podatkovni listi: ECL10US03-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECL10US03-T
Številka dela ECL10US03-T Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3932 pcs Podatkovni list ECL10US03-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.46" L x 1.36" W x 0.88" H (87.9mm x 34.6mm x 22.4mm)
Serija ECL Moč (Watts) 10W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 72%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.6A