ECL10US03-P
XP PowerXP Power
ECL10US03-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL10US03-P
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
Podatkovni listi: ECL10US03-P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECL10US03-P
Številka dela ECL10US03-P Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4661 pcs Podatkovni list ECL10US03-P.pdf
Utež 0.057 lb (25.85g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.90" H (50.8mm x 25.4mm x 22.9mm)
Serija ECL Moč (Watts) 10W
Paket / primer 4-DIP Module delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve ±1%
Uredba o vrsticah ±0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, SCP Učinkovitost 72%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.6A