ECE60US09-SD
XP PowerXP Power
ECE60US09-SD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE60US09-SD
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 60W
Podatkovni listi: ECE60US09-SD.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 979 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 979 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE60US09-SD
Številka dela ECE60US09-SD Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 979 pcs Podatkovni list ECE60US09-SD.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 9V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.45" L x 1.57" W x 1.12" H (113.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serija ECE60 Moč (Watts) 60W
Druga imena 1470-2706 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 87% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 6.67A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.67A Odobritve CB, TUV, UL