ECE60US09-S
XP PowerXP Power
ECE60US09-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE60US09-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 60W
Podatkovni listi: ECE60US09-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE60US09-S
Številka dela ECE60US09-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1049 pcs Podatkovni list ECE60US09-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 9V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.09" L x 1.57" W x 1.12" H (104.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serija ECE60 Moč (Watts) 60W
Druga imena 1470-2599 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 87% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 6.67A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.67A Odobritve -