DNR480PS24
XP PowerXP Power
DNR480PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNR480PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER
Podatkovni listi: DNR480PS24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DNR480PS24
Številka dela DNR480PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6775 pcs Podatkovni list DNR480PS24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 375 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.89" L x 4.57" W x 4.92" H (175.0mm x 116.0mm x 125.0mm)
Serija DNR Moč (Watts) 480W
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 89% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 375 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 20A Odobritve CE