DNR30US24-S
XP PowerXP Power
DNR30US24-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNR30US24-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 30W
Podatkovni listi: DNR30US24-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DNR30US24-S
Številka dela DNR30US24-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2247 pcs Podatkovni list DNR30US24-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Serija DNR Moč (Watts) 30W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 86% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.25A Odobritve CE