DNR18US24
XP PowerXP Power
DNR18US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNR18US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 18W
Podatkovni listi: DNR18US24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DNR18US24
Številka dela DNR18US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2776 pcs Podatkovni list DNR18US24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
Serija DNR Moč (Watts) 18W
Druga imena 1470-1094 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 77% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 750mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 750mA Odobritve CE
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DNR18US12
DNR18US12
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 18W
Na zalogi: 3109 pcs
Prenesi: DNR18US12.pdf
RFQ
DNR18US24-S
DNR18US24-S
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 18W