DNR18US05
XP PowerXP Power
DNR18US05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNR18US05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 18W
Podatkovni listi: DNR18US05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DNR18US05
Številka dela DNR18US05 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2985 pcs Podatkovni list DNR18US05.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
Serija DNR Moč (Watts) 18W
Druga imena 1470-1091 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 75% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 3A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3A Odobritve CE