BCS75US27-C
XP PowerXP Power
BCS75US27-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCS75US27-C
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 2X27.6V 75W
Podatkovni listi: BCS75US27-C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BCS75US27-C
Številka dela BCS75US27-C Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 2X27.6V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3834 pcs Podatkovni list BCS75US27-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 27.6V Napetost - izhod 1 27.6V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.09" L x 3.83" W x 1.47" H (129.5mm x 97.5mm x 37.5mm)
Serija BCS Moč (Watts) 75W
Druga imena 1470-1068 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 27.6V 27.6V 2.75A, 1.1A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.75A, 1.1A Odobritve -