BCS155PS13-C
XP PowerXP Power
BCS155PS13-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCS155PS13-C
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 2X13.8V 155W
Podatkovni listi: BCS155PS13-C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BCS155PS13-C
Številka dela BCS155PS13-C Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 2X13.8V 155W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5584 pcs Podatkovni list BCS155PS13-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 13.8V Napetost - izhod 1 13.8V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.09" L x 3.83" W x 1.47" H (129.5mm x 97.5mm x 37.5mm)
Serija BCS Moč (Watts) 155W
Druga imena 1470-1065 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 86% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 13.8V 13.8V 11.2A, 3.88A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 11.2A, 3.88A Odobritve -