AKM65US48
XP PowerXP Power
AKM65US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKM65US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DSKTP ADPTR 48V LEVEL VI
Podatkovni listi: AKM65US48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AKM65US48
Številka dela AKM65US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DSKTP ADPTR 48V LEVEL VI Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2832 pcs Podatkovni list AKM65US48.pdf
Napetost - izhod 48V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.92" L x 2.45" W x 1.33" H (125.0mm x 62.2mm x 33.8mm) Serija AKM65 (65W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 65W
Polarizacija - Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 1470-4456 delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 48V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.35A Dolžina kabla 39.4" (1.00m)