AKM65US18C2
XP PowerXP Power
AKM65US18C2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKM65US18C2
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DSKTP ADPTR 18V LEVEL VI
Podatkovni listi: AKM65US18C2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AKM65US18C2
Številka dela AKM65US18C2 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DSKTP ADPTR 18V LEVEL VI Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2552 pcs Podatkovni list AKM65US18C2.pdf
Napetost - izhod 18V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.92" L x 2.45" W x 1.33" H (125.0mm x 62.2mm x 33.8mm) Serija AKM65 (65W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 65W
Polarizacija - Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 1470-4460 delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 18V 65W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3.6A Dolžina kabla 39.4" (1.00m)
Odobritve CB, CE, CSA, TUV, UL Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AKM65US24
AKM65US24
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC DSKTP ADPTR 24V LEVEL VI
Na zalogi: 2998 pcs
Prenesi: AKM65US24.pdf
RFQ
AKM65US24C2
AKM65US24C2
Proizvajalci: XP Power
Na zalogi: 2824 pcs
Prenesi: AKM65US24C2.pdf
RFQ
AKM65US18
AKM65US18
Opis: AC/DC DSKTP ADPTR 18V LEVEL VI