AKM36US09C2
XP PowerXP Power
AKM36US09C2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKM36US09C2
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 36
Podatkovni listi: AKM36US09C2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AKM36US09C2
Številka dela AKM36US09C2 Proizvajalec XP Power
Opis XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 36 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3500 pcs Podatkovni list AKM36US09C2.pdf
Utež 0.176 lb (80.00g) Napetost - izhod 9V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.25" L x 1.96" W x 1.33" H (108.0mm x 50.0mm x 33.8mm)
Serija AKM36 (36W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 36W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Druga imena 1470-4599
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 75mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 9V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CB, CE, CSA, TUV, UL