AKM45US18C2
XP PowerXP Power
AKM45US18C2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AKM45US18C2
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 45
Podatkovni listi: AKM45US18C2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AKM45US18C2
Številka dela AKM45US18C2 Proizvajalec XP Power
Opis XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 45 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3047 pcs Podatkovni list AKM45US18C2.pdf
Napetost - izhod 18V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.81" L x 2.02" W x 1.24" H (122.2mm x 51.3mm x 31.5mm) Serija AKM45 (45W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 48W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1470-4639 delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8, Polarized Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 18V 48W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2.66A Dolžina kabla 39.4" (1.00m)