AHM85PS15
XP PowerXP Power
AHM85PS15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHM85PS15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 85W
Podatkovni listi: 1.AHM85PS15.pdf2.AHM85PS15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AHM85PS15
Številka dela AHM85PS15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 85W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1501 pcs Podatkovni list 1.AHM85PS15.pdf2.AHM85PS15.pdf
Utež 0.882 lb (400.07g) Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.90" L x 2.52" W x 1.45" H (150.0mm x 64.0mm x 37.0mm)
Serija AHM85 (85W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 85W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 1470-1052
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 15V 85W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 5.67A Dolžina kabla 35.4" (0.9m)
Odobritve CB, TUV, UL Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AHM85PS12C2-8
AHM85PS12C2-8
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W
Na zalogi: 1669 pcs
Prenesi: AHM85PS12C2-8.pdf
RFQ
AHM85PS15C2-8
AHM85PS15C2-8
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 85W