AHM250PS15T
XP PowerXP Power
AHM250PS15T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHM250PS15T
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 220W
Podatkovni listi: 1.AHM250PS15T.pdf2.AHM250PS15T.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 690 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHM250PS15T
Številka dela AHM250PS15T Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 220W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 690 pcs Podatkovni list 1.AHM250PS15T.pdf2.AHM250PS15T.pdf
Utež 2.3 lbs (1kg) Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 8.80" L x 3.48" W x 1.45" H (223.0mm x 88.5mm x 37.0mm)
Serija AHM250 (250W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 220W Polarizacija -
Izhodni priključek Rectangular, 6 Position Druga imena 1470-1059
AHM250PS15
AHM250PS15-T
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 15V 220W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 14.66A Dolžina kabla 35.4" (0.9m)