AHM180PS19
XP PowerXP Power
AHM180PS19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHM180PS19
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 180W
Podatkovni listi: 1.AHM180PS19.pdf2.AHM180PS19.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 832 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 832 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHM180PS19
Številka dela AHM180PS19 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 180W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 832 pcs Podatkovni list 1.AHM180PS19.pdf2.AHM180PS19.pdf
Utež 1.4 lbs (635g) Napetost - izhod 19V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 7.87" L x 3.15" W x 1.46" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm)
Serija AHM180 (180W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 180W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 1470-1044
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 19V 180W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 9.47A Dolžina kabla 35.4" (0.9m)
Odobritve CB, TUV, UL Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AHM180PS15
AHM180PS15
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 180W
Na zalogi: 858 pcs
Prenesi: AHM180PS15.pdf
RFQ
AHM180PS19C2-8
AHM180PS19C2-8
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 180W