AHM150PS48
XP PowerXP Power
AHM150PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHM150PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
Podatkovni listi: 1.AHM150PS48.pdf2.AHM150PS48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AHM150PS48
Številka dela AHM150PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1058 pcs Podatkovni list 1.AHM150PS48.pdf2.AHM150PS48.pdf
Utež 1.3 lbs (589.7g) Napetost - izhod 48V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 7.80" L x 3.15" W x 1.45" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm)
Serija AHM150 (150W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 150W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 1470-1038
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 48V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3.13A Dolžina kabla 35.4" (0.9m)