AFM45US24
XP PowerXP Power
AFM45US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFM45US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 48W
Podatkovni listi: AFM45US24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFM45US24
Številka dela AFM45US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 48W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2971 pcs Podatkovni list AFM45US24.pdf
Utež 0.565 lb (256.28g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)
Serija AFM45 (45W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 48W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-1015
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 24V 48W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2A Dolžina kabla 37.4" (0.95m)
Odobritve CB, TUV, UL Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFM45US12
AFM45US12
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W
Na zalogi: 2895 pcs
Prenesi: AFM45US12.pdf
RFQ
AFM45US24C2
AFM45US24C2
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 48W