AFM45US15C2
XP PowerXP Power
AFM45US15C2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFM45US15C2
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 48W
Podatkovni listi: AFM45US15C2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFM45US15C2
Številka dela AFM45US15C2 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 48W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2654 pcs Podatkovni list AFM45US15C2.pdf
Utež 0.565 lb (256.28g) Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)
Serija AFM45 (45W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 48W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-2783
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8P Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level V natančen opis 15V 48W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3.2A Dolžina kabla 37.4" (0.95m)