ACM24US18
XP PowerXP Power
ACM24US18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACM24US18
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 24W
Podatkovni listi: ACM24US18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACM24US18
Številka dela ACM24US18 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 24W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5598 pcs Podatkovni list ACM24US18.pdf
Utež 0.176 lb (80.00g) Napetost - izhod 18V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.46" L x 1.18" W x 2.24" H (87.9mm x 30.0mm x 56.9mm)
Serija ACM24 (24W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 24W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-4112
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 75mW (Max)
Vrsta vnosa Multi-Blade (Sold Separately) Obrazec Wall Mount
Učinkovitost 88.4% natančen opis 18V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.33A Dolžina kabla -